Франція – Бельгія 1:0

Гол: Вертонген, 85 (автогол)

Обидві збірні напередодні Євро-2024 вважалися одними з головних претендентів на трофей. Однак під час групового етапу гра команд не надто вражала, пише 24 Канал.

Залізобетонний захист Бельгії

Суперники дуже обережно розпочали поєдинок, адже на кону стояла путівка до чвертьфіналу. Активнішими в атаці були підопічні Дешама. Вони частіше загрожували воротам суперника. На ударних позиціях опинялися Грізманн, Чуамені, Тюрам. Однак їхнім ударам бракувало влучності.

"Червоні дияволи" переважно розраховували на стандарти у виконанні Де Брюйне та швидкі контратаки. Та все ж команди пішли на перерву з нулями на табло стадіону.

Автогол допоміг Франції

Підопічні Дешама активно розпочали другу половину зустрічі. Чуамені та Тюран повинні були реалізовувати свої моменти. Однак в першому випадку Кастельс неймовірним сейвом відбив м'яч, а в другому форвард з 5 метрів пробив вище воріт.

У бельгійців непомітним був Лукаку. Фактурний форвард практично не загрожував воротам Меньяна. "Червоні дияволи" зробили ставку на надійну гру в захисті.

Все вирішилося за п'ять хвилин до завершення матчу. Коло Муані завдав удару по воротах, м'яч рикошетом від Вертонгена опинився у сітці воріт.

Відео автоголу Вертогена

Фінальний свисток зафіксував перемогу Франції з рахунком 1:0. "Ле Бльо" вибороли путівку до чвертьфіналу.