Про перехід Луїса Суареса до стану "Атлетіко" офіційно повідомляє сайт "Барселони". Гравцю залишилося пройти медогляд перед підписанням контракту.

До теми Чистка продовжується: "Барселону" покинув черговий футболіст

"Барселона" за Луїса Суареса отримає до 6 мільйонів євро. Однак це буде не сума трансферу, а бонуси за успішність виступу 34-літнього форварда.

Трансфер Луїса Суареса з "Барселони": головне

  • Після призначення Рональда Кумана головним тренером "Барселони", він заявив, що Луїс Суарес не входить в його плани.
  • В Суареса на той час залишався ще один рік за контрактом. Гравець заявляв, що готовий бути запасним у команді, але не хотів покидати клуб.
  • Президент "Барселони" Бартомеу заявляв, що готовий безкоштовно відпустити Суареса, лиш би не платити йому його зарплату. Вона складала понад 16,5 мільйонів євро без врахування різноманітних бонусів.
  • Згодом була інформація, що Суарес може перейти до італійського "Ювентуса". Але проблемою стало те, що він вважався б легіонером в клубі. Тому йому намагалися виробити італійське громадянство. Для цього треба було скласти іспит з італійської мови. Зараз в Італії проводиться розслідування, що Суарес міг отримати наперед відповіді на іспит. Перехід в "Ювентус" зірвався.
  • Коли виникла ймовірність переходу Суареса в "Атлетіко", Бартомеу відмовився відпускати нападника до мадридського клубу безкоштовно. Адже це підсилення конкурента на внутрішній арені. Та після зустрічі з агентом гравця, таки погодився на перехід.
  • Луїс Суарес перейшов до "Барселони" влітку 2014 року з "Ліверпуля" за 82 мільйони євро. Нападник пропустив перші чотири місяці через дискваліфікацію – на Чемпіонаті світу 2014 року він вкусив італійця Джорджіо К'єлліні.
  • За "Барселону" Суарес зіграв у 283 матчах, забивши 198 голів. Він виграв 13 титулів з командою.