Ферстаппен – чемпіон світу

За останні три гонки Хемілтон відіграв у Макса Ферстаппена з Red Bull 19 очок. Відтак, перед останньою гонкою обидва пілоти мали рівну кількість очок.

До речі Ферстаппен зі скандалом виграв гран-прі Абу-Дабі й став 34-м чемпіоном світу в історії Формули-1

На гран-прі Абу-Дабі Хемілтону все одно потрібно було фінішувати вище, аніж Ферстаппен.

Доля титулу визначилася на останньому колі. Завдяки аварії Ніколаса Латіфі Ферстаппен під'їхав до Хемілтона й через більш свіжу гуму обігнав Хемілтона.

Таким чином, Хемілтон не зміг перевершити Міхаеля Шумахера, який також має 7 титулів. Ферстаппен став 34-м чемпіоном в історії Формули-1.

Mercedes виграв Кубок конструкторів

• У 2021 році Mercedes святкуватиме перемогу в Кубку конструкторів. "Срібним стрілам" вдалося випередити Red Bull.
  • Для Mercedes це восьмий Кубок конструкторів поспіль. Команда щороку виграє сезон з 2014 року.