У неділю, 13 листопада, у Сан-Паулу на автодромі Інтерлагос відбулася гонка передостаннього етапу Формули-1 сезону-2022 – гран-прі Бразилії. Дебютну перемогу в кар’єрі здобув пілот Мерседеса Джордж Рассел. До речі, для Мерседеса це теж перша перемога в сезоні.

Переможець гран-прі Бразилії Джордж Рассел

На другому місці фінішував напарник Рассела Льюїс Хемілтон, а на третьому представник Феррарі Карлос Сайнс.

На старті гонки відбулося зіткнення Льюїса Хемілтона та Макса Ферстаппена. Проте вони змогли продовжити гонку, хоча нідерландський гонщик отримав штраф у 5 секунд. У підсумку Макс фінішував на шостому місці.

Відео аварії Хемілтона і Ферстаппена

Чудову гонку провів Фернандо Алонсо. Пілот Альпін стартував 17-м, а фінішував на 5-му місці.

У загальному заліку продовжується боротьба за друге місце. Шарль Леклер зумів наздогнати Серехіо Переса – у обох пілотів по 290 очок.

Загальний залік Формули-1 після гран-прі Бразилії-2022

• 1. Макс Ферстаппен (Ред Булл) – 429
  • 2. Шарль Леклер (Феррарі) – 290
  • 3. Серхіо Перес (Ред Булл) – 290
  • 4. Джордж Расселл (Мерседес) – 265
  • 5. Льюїс Хемілтон (Мерседес) – 240

Завдяки перемозі в Бразилії, Мерседес зумів скоротити відставання від Феррарі у битві за друге місце. Тепер їх розділяє лише 19 балів.