У сезоні-2023 Формули-1 завершився вже восьми гран-прі. Пройшов він у Канаді на автодромі Жиля Вільньова у Монреалі, пише 24 канал.

До теми Феррарі готує серйозні гроші: Льюїс Хемілтон близький до переходу в італійську команду

Цього сезону Ред Булл беззаперечно домінує над іншими командами. Австрійський концерн здобув перемоги на всіх минулих семи етапах. Не стало виключенням і гран-прі Канади.

Ферстаппен не залишає шансів конкурентам

Кваліфікацію та гонку впевнено виграв чинний чемпіон Формули-1 Макс Ферстаппен. Нідерландець випередив Фернандо Алонсо на 9,5 секунд та здобув шосту перемогу у сезоні.

Сам же пілот Астон Мартін вшосте піднявся на подіум. Наприкінці гонки на іспанця насідав Льюїс Хемілтон, але семиразовому чемпіону "королівських перегонів" довелось задовольнитись третьою сходинкою.

Макс іде до третього чемпіонства

Черговий успіх Ферстаппена дозволив йому ще більше закріпити своє лідерство у загальному заліку. Його головний переслідувач та партнер по Ред Булл Серхіо Перес фінішував у Канаді лише шостим, хоч і проїхав найшвидше коло.

Мексиканець відстав від Макса аж на 69 балів і при цьому підпустив до себе Алонсо. А ось пілоти Феррарі продовжують провалювати сезон, взявши на двох лише один подіум в сезоні.