У бразильському Сан-Паулу відбувся 20-ий гран-прі Формули-1 у сезоні-2023. Чемпіон вже відомий, ще на початку жовтня в Катарі титул собі забезпечив Макс Ферстаппен, пише 24 канал.

До теми Зі швидкістю блискавки: у Формулі-1 встановили фантастичний рекорд – історичне відео

Неймовірна дуель Переса та Алонсо

Втім це не зупинило пілота Ред Булл. Голандець виграв гран-прі Техасу, а тепер йому не було рівних і у Бразилії. Макс взяв кваліфікацію та без проблем виграв гонку, обійшовши Лендо Норріса на 8,2 секунди.

А ось третє місце у гарячій дуелі розіграли Фернандо Алонсо та Серхіо Перес. Перший лідирував до 60 кола, але мексиканець зміг його обійти. Втім Фернандо всього за коло повернув собі третю сходинку.

Відео фінішу Переса та Алонсо:

У підсумку до фінішу пілоти приїхали з різницею всього 0,053 секунди на користь Алонсо. Також варто відзначити низьку позицію Гемілтона (8), вже п'ятий за сезон виліт Леклера та потрапляння двох пілотів Альпін в очки.

Нові рекорди Макса

Для Ферстаппена це вже аж 17-та перемога у 20-ти етапах цього сезону. Цим він ще більше покращив свій же рекорд за кількістю перемог в сезоні. При цьому Макс виграв вже 52 гонку в кар'єрі та обійшов за цим показником Алена Проста. Попереду лише троє:

1. Льюїс Гемілтон – 103
  2. Міхаель Шумахер – 91
  3. Себастьян Феттель – 53

У загальній таблиці пілотів залишається актуальною боротьба за 2-3 місця, в якій Перес та Гемілтон дають суперникам шанси. Наступний гран-прі, передостанній, пройде 18 листопада у Лас-Вегасі.