У Саудівській Аравії добіг кінця другий етап Формули-1. Два тижні тому у Бахрейні не було рівних пілотам Ред Булл, а перемогу здобув чинний чемпіон Макс Ферстаппен, пише 24 канал.

До теми Календар перегонів Формули-1, склади команд та головні фаворити сезону-2023

На трасі у Джидді у австрійської команди могли виникнути проблеми. Серхіо Перес зміг виграти кваліфікацію, а от Ферстаппен зійшов вже у другому сегменті через технічні проблеми.

Голандець стартував аж з 15 місця, але це не завадило йому зробити великий прорив. Макс вийшов на другу сходинку, але наздогнати партнера по команді не зміг. Втім найшвидше коло зміг показати як раз Ферстаппен.

А ось Феррарі знов розчарував. Леклер стартував другим, а Сайнс – п'ятим, але у підсумку вони фінішували на 6-7 місцях. Натомість досвідчений пілот Астон Мартін Фернандо Алонсо вдруге поспіль посів третю сходинку.

Втім по закінченню Гран-прі іспанець був покараний 10-ма секундами штрафу, тому відкотився на четверту сходинку. На подіум же забрався Джордж Расселл з Мерседеса.

Результати Гран-прі Саудівської Аравії:

1. Серхіо Перес (Ред Булл) – 1:21:14,9
  2. Макс Ферстаппен (Ред Булл) +5,3
  3. Джордж Расселл (Мерседес) +25,8
  4. Фернандо Алонсо (Астон Мартін) +20,7 (+10,0 штраф)
  5. Льюїс Хемілтон (Мерседес) +31,0
  6. Карлос Сайнс (Феррарі) +35,8
  7. Шарль Леклер (Феррарі) +43,1
  8. Естебан Окон (Альпін) +52,8
  9. П'єр Гаслі (Альпін) +54,7
  10. Кевін Магнуссен (Хаас) +1:04,8

Варто уваги Бізнес as usual: як російські олігархи "купують" дітям місця в командах Формули-1

У загальному заліку пілотів на верхівці утворилось майже двовладдя. Минулого Гран-прі Ферстаппен був першим, а Перес другим. Втім найшвидше коло Макса у Саудівській Аравії дозволило йому випередити партнера по команді на один бал.