У австралійському Мельбурні завершився третій етап Формули-1. Австрійська команда Ред Булл продовжує домінувати в нинішньому сезоні.

На старті гонки відбулася перша несподіванка – пілоти Мерседеса Рассел і Гемілтон обійшли Ферстаппена, який виграв кваліфікацію. Втім, на цьому сюрпризи не закінчилися. Торішній переможець гонки Шарль Леклер вилетів з траси, ставши єдиним гонщиком, який не завершив перше коло.

Незабаром на трасі з'явилися червоні прапори. Гонку довелося зупинити через аварію Алекса Албона. Після відновлення лідерство захопив Льюс Гемілтон, а от Рассела спіткала невдача – у пілота Мерседес несподівано загорівся двигун на боліді. На 12-му колі Ферстаппену вдалося випередити британця.

На 56-му колі гонку довелося знов зупиняти. Внаслідок зіткнення зі стіною у боліда Кевіна Магнуссена (Хаас) відвалилося колесо. Проте це не була остання зупинка. Після масової аварії з гонки вибули чотири пілоти: П'єра Гаслі та Естебана Окона з Альпін, Ніка Де Вріса з Альфа Таурі та Логана Сарджента з Вільямс.

У підсумку Ферстаппен здобув другу поспіль перемогу в сезоні-2023. Топ-3 замкнули Льюїс Хемілтон та Фернандо Алонсо. Варто відзначити, що Ферстаппен вперше виграв Гран-прі Австралії.