В Угорщині підійшов до завершення 11-ий етап Формули-1 у 2023 році. Цим сезон досяг середини, адже всього заплановано 22 гран-прі цього року, пише 24 канал.

До теми Підсумки гран-прі Великої Британії: Ферстаппен знущається з Формули-1 та прорив Макларена

Кваліфікація на Хунгароринзі вийшла дуже запеклою. Перше та десяте місце розділили всього 0,57 секунд, а поул дістався Льюїсу Хемілтону. Британець випередив Макса Ферстаппена лише на 0,003 секунди.

Знищення від Ферстаппена

Втім вже на самому гран-прі пілот Ред Булл вкотре познущався із суперників. Голандець захопив ініціативу зі старту та впевнено виграв гонку, випередивши найближчого переслідувача більше ніж на півхвилини.

Сам же Хемілтон не зміг пробитися на подіум, завершивши четвертим. А ось прорив Макларена лише підтвердив успішність технічних змін у боліді, які британська команда запровадила напередодні гран-прі Австрії (2 липня).

Це вилилось у п'ять з шести потраплянь їх пілотів в очкову зону. А Лендо Норріс вдруге поспіль посів друге місце. У свою чергу Фернандо Алонсо провів найгірший етап сезону, посівши дев'яту позицію.

Залік пілотів

Алонсо продовжує залишатись одним із трьох пілотів (наряду із Ферстаппеном та Хемілтоном), які кожної гонки опинялись у очках. Макс взагалі здобув вже 9 перемог з 11-ти можливих цього сезону, в тому числі сьому поспіль.

Це лише закріпило голандця на першому місці в індивідуальному заліку. Переможець двох останніх сезонів "королівських перегонів" випереджає свого партнера по команді Серхіо Переса аж на 110 балів.