ФК Маріуполь не припинив своє існування

Санін заявив, що він вже звик до регулярних фейків щодо його команди. Проте зараз він вважає, що подібні чутки лише допомагають ворогові.

Варте уваги Наставник Маріуполя евакуйовував поранених дітей зі зруйнованого пологового будинку

"За час своєї кар’єри в спортивному менеджменті я регулярно стикався з різними фейками, спрямованими проти нашого клубу, і вже перестав звертати увагу на підступи "доброзичливців". Але зараз, коли наша країна героїчно бореться проти рашизму, створювати "зради" на порожньому місці – це однозначно працюватиме на нашого ворога", – сказав віцепрезидент Маріуполя.

Фахівець наголосив, що клуб "жив, живе та житиме у складі нашої країни". Він не уявляє рідне місто, яке потерпає від безжальних злочинів окупантів, без футболу.

І я дуже розраховую, що йдеться про кричущу некомпетентність і банальну спрагу трафіку на скандалі, а не про участь в ІПСО на боці ворога. А всім нашим недоброзичливцям я відповім просто – не дочекаєтеся, український Маріуполь жив, живе та житиме у складі нашої прекрасної країни. І я не уявляю наше місто без футболу,
– наголосив Санін.

  • Маріуполь пішов на зимову перерву на останній позиції в турнірній таблиці УПЛ, маючи 8 очок після 18 матчів. Сезон чемпіонату України-2021/2022 достроково закінчили.
  • Тому клуби закінчать сезон на тих місцях, які посіли за підсумками першої частини сезону.