Чудовий вихід на заміну

Руслан Маліновський розпочав поєдинок із лави запасних. Український легіонер Аталанти з'явився на футбольному полі лише на 76-й хвилині. замінивши Луїса Муріеля, пише 24 канал.

Дивіться також Розкішне закидання: Шабанов зробив дебютний асист в Угорщині – відео результативної дії

Однак навіть 15 хвилин вистачило атакувальному півзахиснику, щоб зламати хід матчу. На 88-й хвилині Руслан, який нещодавно лише відмовився від пошкодження, віддав розкішну передачу у ноги Палашича. Маріо бездоганним ударом у дальній кут воріт Салернітани зрівняв рахунок – 1:1.

Аталанті вдалось врятуватись від ганебнох поразки від аутсайдера італійського чемпіонату. У підсумку мирова – 1:1.

Маліновський продовжує підкорювати Італію

• Маліновський вкотре довів, що повинен отримати стабільне місце в основі бергамівського клубу. Для українця став вже четвертим у Серії А та загалом шостим в усіх турнірах поточного сезону.
  • Загалом українець відіграв за Аталанту вже 39 матчів, у яких відзначився 10 голами.
  • Нагадаємо, що у матчі проти Верони Маліновський отримав пошкодження через яке пропустив наступну зустріч (проти Венеції).
  • Руслану наклали на коліно чотири шви, але вже у грі проти Торіно українець був у заявці команди.
  • Незабаром футболіст покине клуб, щоб вирушити у розташування збірної, яка вже 1 червня зіграє у плей-офф відбору ЧС-2022 проти Шотландії.

Підопічні Джана П'єра Гасперіні з 56 очками посідають сьому позицію у турнірній таблиці. Салернітана, яка на виїзді "вкрала" бали у бергамівців не вирвалась із дна таблиці – лише 18-та позиція серед 20 клубів елтіного дивізіону (26 пунктів).

Попереду у бергамівського клубу ще три поєдинки у Серії А – проти Спеції, Мілана та Емполі.

Відеоогляд матчу Аталанта – Салернітана (асист Маліновського з 4:05)