"Філадельфія" програла усі три домашні матчі

23 квітня 2011, 12:50

Не тішить "Філадельфія Флаєрс" трибуни "Wells Fargo Center", в рідних стінах "пілоти" програли ось уже третій матч в дебютному раунді плей-оф.

Гості із “Баффало” вже до першої перерви зробили суттєву заявку на перемогу. Завдячувати цьому "шаблюки" повинні насамперед голкіперу "Філадельфії" Браяну Бушеру. Після трьох необов’язковий шайб роздратований страж воріт опинився на лаві для запасних, поступившись місцем Майклу Лейтону.

Заміна слід сказати позитивно вплинула на гру господарів, в основний час канадець не залишив нападникам "Баффало" жодних шансів, а партнери, надихнувшись надійною грою останнього рубежу, зробили здавалось неможливе.

Ван Рімсдюк, Мезарос та Брієр зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм. Тільки от на заваді справжньому подвигу "флаєрс" в додатковому періоді став Тайлер Енніс, який власне і відкрив рахунок у цій зустрічі. 4:3, перед наступним, вже домашнім матчем, "Баффало" веде у серії 3:2.

За крок від заповітної четвертої перемоги опинились і хокеїсти "Нешвіла", утретє здолавши "Анахайм" - 4:3, також в овертаймі.