Не стала винятком з правил 24-річна російська фігуристка Аліса Єфімова. Наразі спортсменка представляє збірну США і не жалкує через свій вибір, повідомляє 24 Канал з посиланням на російські ЗМІ.

Читайте також Фанатка божевільного диктатора: допінгістка Валієва пожалілася, що не проголосує за Путіна

Єфімова: Не так, щоб сумувала за Росією

Один з російських пропагандистських ресурсів поцікавився у Єфімової, чи ностальгує вона за часами проведеними у Російській Федерації. Проте відповідь спортсменки стала несподіваною для любителів "вєлікой Росії".

Особливо часу ностальгувати за часом у Росії немає. Якщо й буває, то намагаюся дивитися на це позитивно: це було в моєму житті, і добре – це досвід. Не так, щоб зависнути та сумувати,
– заявила Єфімова.

Зазначимо, що починаючи з 2022 року понад 200 російських атлетів змінили своє громадянство. Збірна країни-агресорки з фігурного катання недорахувалася 11 спортсменів. Найбільшою "популярністю" колишні росіяни користуються в Ізраїлі. Також значна кількість спортсменів з країни-агресорки переїхала в Сербію, Німеччину, Францію і Польщу.

Що відомо про Алісу Єфімову

  • Єфімова народилася у Фінляндії і спочатку виступала за цю країну.
  • У 2014 році вона переїхала до Росії. Протягом п'яти сезонів виступала у дуеті з Олександром Коровіним. Разом вони ставали чемпіонами Універсіади-2019 та переможцями Кубка Росії.
  • Починаючи з 2023 року виступає в парі з американцем Мішею Митрофановим. У січні цього року дует посів друге місце в чемпіонаті США.