Офіційне та водночас божевільне рішення Рада ФІФА прийняла 4-го жовтня 2023 року. Нагадаємо, що до них це вже зробили в УЄФА, а президент органу Александер Чеферін вкотре заговорив, що юні спортсмени не повинні бути жертвами політичних рішень та війни.

Варте уваги Безальтернативно: відомо, які країни приймуть Євро-2028 та 2032-го року

Їх абсурду немає меж

Відповідні рішення УЄФА та ФІФА дають нам тривожний дзвіночок, який сповіщає, що у світі втомились від війни в Україні та готові повертати ворогів на міжнародну арену. Черговий доказ – МОК, яке реально може допустить росіян та білорусів на Олімпіаду-2024 у Париж. Тепер справа дійшла і до футбольних організацій.

Рішення ФІФА дозволяє Росії спробувати кваліфікуватись на чемпіонат світу з футболу серед чоловічих та жіночих збірних віком до 17 років. Однак чоловікам це вже точно не вдасться, адже Мундіаль U-17 серед чоловічих національних команд стартує вже цього листопада.

Що не скажеш про шанси юних російських футболісток, адже ті завдяки добрим людям у ФІФА матимуть можливість пробитись на ЧС, який відбудеться у 2026-му році.

Як і на чемпіонатах Європи російські збірні не матимуть права чути національний гімн та грати зі своєю символікою. Для них усе повністю буде нейтральним, навіть їх поєдинки будуть відбуватись на чужій території.

Відзначимо, що через допуск команд країни-агресора до кваліфікацій юнацьких Євро може відбутись їх відбір до майбутнього ЧС.