Він коштував 52 мільйона: зірковий новачок Манчестер Юнайтед припустився дикого фейлу – відео

5 серпня 2023, 20:18

Андре Онана поки не вражає у грі за МЮ на тренувальних зборах. У матчі проти віцечемпіона Франції камерунець пропустив вкрай прикрий м'яч.

Цього літа Манчестер Юнайтед вирішив змінити основного воротаря. Клуб попрощався із Давідом Де Хеа, який віддав манкуніанцям аж 12 років кар'єри.

До теми Не плутати з Голандом: Манчестер Юнайтед підписав зірку збірної Данії, який забивав Динамо

На його місце манкуніанці придбали кіпера Інтера Андре Онана, пише 24 канал. 27-річний камерунець обійшовся англійському клубу у 52,5 мільйона євро.

Футболіст вже провів два спаринги за МЮ, в яких пропустив 4 голи. У третьому Андре вийшов на матч проти Ланса і відзначився курйозним фейлом.

На 23 хвилині нападник французького клубу Сотока вирішив випробувати Андре та завдав удару з центрального кола. Онана явно виявився неготовий до цього і пропустив "парашют" за комірець.

Відео помилки Онана:

На щастя для фанатів Манчестер Юнайтед, це була лише товариська гра. Її підопічні тен Хага зрештою виграли з рахунком 3:1. А вже за тиждень "червоні дияволи" почнуть свій шлях в АПЛ. У стартовому турі Юнайтед прийматиме Вулверхемптон.

Нагадаємо, що минулого сезону манкуніанці посіли третє місце в чемпіонаті Англії та завоювали путівку в Лігу чемпіонів. Також команда тен Хага виграла Кубок ліги, вийшла у фінал Кубка Англії та стала чвертьфіналістом Ліги Європи.