Матч Фенербахче – Динамо розпочнеться о 20:00 в середу, 27 липня. Текстова онлайн-трансляція матч буде доступна на сайті Спорт 24 канал у цій новині.

Варте уваги Динамо спробує вибити Фенербахче з Ліги чемпіонів: анонс спекотного матчу-відповіді у Стамбулі

Для обох команд це буде вирішальна гра. Переможець пари вийде в наступний раунд кваліфікації, де зіграє з представником Австрії Штурмом. Той, хто програє в цій дуелі, вилетить до кваліфікації Ліги Європи, де доведеться зіграти проти чеського Словацко.

Перший матч між командами закінчився нульовою нічиєю. Ця гра відбулася в польському місті Лодзь і була "домашньою" для Динамо.

Динамо в цьому матчі зіграє у домашньому комплекті форми – біло-блакитному. Футболісти Фенербахче теж будуть в домашній формі – смугастій жовто-синій.

Стартові склади команд

За годину до гри обидва тренери визначилися, хто зігріє з перших хвилин в цьому матчі.

Фенербахче: Алтай, Осаї, Тіссеран, Шалай, Ферді, Арао, Ісмаїл, Кахведжі, Россі, Кінг, Валенсія

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Дубінчак, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Циганков, Вербіч, Бєсєдін

В запасі Динамо на цю гру: Бойко, Вівчаренко, Бурда, Кравченко, Тимчик, Сирота, Караваєв, Шепелєв, Андрієвський, Антюх, Гармаш, Ванат.

Онлайн-трансляція матчу Фенербахче – Динамо

Три хвилини до початку гри: представники команд вже виходять на поле.

А от і гравці виходять на поле. Футболісти Динамо закутані в українські прапори.

1'. Стартовий свисток пролунав. Футболісти Фенербахче розвели м'яч з центру поля.

1'. Гравці Фенербахче одразу здобули право на кутовий. Після цього був небезпечний удар, але повз ворота.

2'. Динамо одразу організувало свою відповідь, але Бєсєдіна випередив суперник, вибивши м'яч.

5'. Кінг потужно пробивав по воротах. Але арбітр перед тим зафіксував порушення правил – Валенсія підіграв собі рукою під час прийому м'яча.

Поки гра відбувається на половині поля Динамо. Господарі дуже сильно пресингують гравців Динамо.

10'. Кінг закотив м'яч у ворота Динамо після того, як Валенсія покотив йому під удар. Але арбітр зафіксував фол – Валенсія збив Забарного під час атаки.

14'. Циганков отримав жовту картку за фол на своїй половині поля.

15'. Валенсія завдав удар головою після навісу зі штрафного – над перекладиною.

17'. Чергова небезпечна атака Фенербахче – Россі потужно пробив, підхопивши м'яч. Але вище воріт.

19'. Небезпечний штрафний для "канарок". Попов сфолив проти Валенсії перед своїм штрафним майданчиком.

20'. ШТАНГА врятувала Динамо від пропущеного голу після удару зі штрафного.

22'. Ще один небезпечний момент біля воріт Динамо. Попов невдало зіграв. І Кінг пробивав. Але Бущан вийшов на перехоплення, тож нападник пробив повз ворота. Та Валенсія зумів зберегти м'яч в межах поля і пробивав з лінії по воротах. Бущан у неймовірному стрибку зумів вибити м'яч.

24'. Тіссеран грубо зіграв проти Бушана. Воротар впіймав м'яч і готовий був його вибивати. Але захисник суперника виставив руку, влучивши в обличчя голкіперу Динамо. Арбітр зафіксував фол, але без попередження для Тіссерана.

28'. А от і жовтка картка для гравця Фенербахче – Ісмаіл отримав за грубу гру проти Вербіча.

31'. Циганков поривався правим флангом. Але у штрафному задалеко відпустив від себе м'яч. Голкіпер вийшов на перехоплення. Циганков впав після зіткнення. Але пенальті не призначили.

33'. Сидорчук отримав жовту картку. Після розіграшу кутового він на мить не встиг, щоб завдати удар. Тож замість м'яча влучив у ногу супернику.

37'. Чергова картка в матчі. Цього разу Осаї-Самуелю.

38'. Заміна у складі Динамо. Ванат вийшов на поле замість Вербича.

44'. Арбітр підіграв супернику, коли не дав Циганкову дістатися до м'яча біля власного штрафного.

45'. Арбітр додав три хвилини до соновного часу першого тайму.

45+1'. Дубінчак вирішив пробити по воротах суперника. Це перший акцентований удар киян в цьому матчі.

45+2. Валенсія та Дубінчак отримали по жовтій картці. Гравець Фенербахче спровокував конфлікт, штовхнувши гравця Динамо.

45+3. Свисток на перерву.

Коротко після першого тайму – Динамо лише один раз пробило по воротах суперника. Це якраз удар Дубінчака перед свистком на перерву. І той повз ворота. Загалом же за три тайми (разом з попереднім матчем між командами) Динамо жодного разу не пробило в площину воріт суперника.

Фенербахче лише за перші 45 хвилин цього матчу вісім разів пробивав по воротах Бущана. І три удари були саме в площину воріт. Одного разу киян від пропущеного голу врятувала стійка.

46'. Другий тайм розпочався. Заміна в Фенербахче – замість Ірфана Джана вийшов Емре Мор.

47'. Матч розпочався з моменту у Валенсії, який пробивав повз Попова. Але не закрутив м'яч у ворота. За мить – чергова небезпека біля воріт Бущана. Цього разу пробивав Кінг.

50'. Лише вчасний вихід Бущана врятував Динамо від пропущеного голу

53'. ЧЕРВОНА КАРТКА. Ісмаїл отримав другу жовту картку, збивши в центрі поля Буяльського.

58'. ГОЛ! ГОЛ! ГОООООООЛ!!!!!! Буяльський забиває гол у ворота Фенербахче. Циганков дав на хід Кендзьорі, той прокинув м'яч повз суперника у штрафному та прострелив у центр воротарського. І там Буяльський в дотик відправив м'яч у ворота суперника. Динамо виходить вперед в рахунку!

59'. Буяльський за своє святкування отримав жовту картку.

60'. Ще одне попередження в матчі – жовта картка для Шапаренка.

63'. Тепер вже Емре Мор отримав жовту картку. Він сфолив на Шапаренку, який перед тим отримав попередження саме за фол на ньому.

63'. Креспу вийшов замість Кінга.

67'. В Динамо одразу подвійна заміна. Гармаш вийшов замість Буяльського, а Бєсєдін уступив місце на полі Шепєлєву.

68'. Пенальті у ворота Динамо. Попов збив Валенсію.

69'. Бущан ногами відбив удар з пенальті!!!!!!

73'. Який момент змарнував Циганков! Опинившись по центру воріт, Віктор завдав доволі слабкого удару – воротар забрав м'яч в руки.

75'. Подвійна заміна в Фенербахче – Брума та Дурсу виходять на поле. Вони вийшли замість Россі та Емре Мора, який лише перед тим вийшов на заміну.

77'. Черговий чудовий сейв від Бущана. Він дістався до м'яча після удару головою після подачі зі штрафного.

82'. Після подачі зі штрафного Шалай пробивав – вище воріт.

84'. Відповідь Динамо – удар Дубінчака. Теж повз ворота.

85'. Ва-банк від Фенербахче – замість центрального захисника Тіссерана вийшов півзахисник Лінкольн.

85'. Алтай вчасно вийшов з воріт, і в підкаті вибив м'яч з-під ніг гравця Динамо.

89'. Гол. Після подачі з кутового Салай головою відправив м'яч у ворота Динамо. Бущан не дотягнувся до м'яча, а захисник "канарок" був у штрафному без опіки. Рахунок 1:1.

90'. Динамо могло одразу знову вийти вперед. Гармаш опинився сам на куті штрафного майданчика, де пробив в дотик з відскоком від газону. Шепєлєв не дотягнувся до м'яча, щоб відправити його у ворота.

90+4. Кінець основного часу. Тепер на нас очікує щонайменше два екстратайми по 15 хвилин.

91'. В Динамо на заміну виходить Караваєв замість Кендзьори.

94'. Фенербахче користається можливістю провести шосту заміну в матчі. Новак вийшов замість Арау.

98'. Шалай отримав жовту картку. Штрафний.

99'. Динамо могло забити. Після невдалого удару зі штрафного, атака киян продовжилася. Шепєлєв отримав пас від Караваєва, та пробивав з гострого кута, але воротар відбив. Після цього м'яч "застряг" у штрафному, де ніхто не змів пробити як слід. Поки м'яч не відлетів до Забарного. Захисник пробивав небезпечно, але м'яч пролетів в лічених сантиметрах від воріт.

103'. Ще один момент Забарного! Цього разу він пробивав після навісу від Циганкова. Але м'яч влучив у штангу та покинув межі поля.

105'. Кінець першого екстратайму.

106'. Подвійна заміна в Динамо. Замість Дубінчака виходить Вівчаренко. Андрієвський замінив Сидорчука.

108'. Дальній удар від Гармаша. Незначний рикошет – і м'яч пролетів вище воріт.

110'. А от і жовта картка для Гармаша. Занадто багато говорив з арбітром.

114'. ГОЛ! ГОЛ!!! ГООООООЛ!!!! Караваєв забиває після прострілу Вівчаренка!

​116'. Динамо мало ще один гол не забило. І знову Караваєв. Він пробивав в дотик після подачі з кутового. Але воротар відбив. та й Попов був в офсайді.

120'. Все! ПЕРЕМОГА ДИНАМО!