Дебютна медаль у кар'єрі

Для досвідченої 35-річної фехтувальниці Олени Федоти ця Паралімпіада стала третьою у кар'єрі. Суперницею українки у боротьбі за "золото" стала китаянка Шумей Тан.

До теми Манько став другим на Паралімпійських іграх: це друга медаль України з фехтування

Тан вдалось взяти реванш у Федоти за поразку у попередньому раунді. Перша частина зустрічі завершилась з перевагою Шумей у чотири уколи – 8:4. Олені вдалось зібратись та дещо скоротити перевагу у рахунку. Однак представниця Китаю відповіла 7 уколами. У підсумку – 7:15 перемога китаянки.

Федота стала срібною призеркою Паралімпіади та здобула свою першу паралімпійську нагороду у кар'єрі. Олена принесла Україні третє "срібло" з фехтування у Японії.

• Відзначимо, що дві нагороди здобули Артем Манько та Євгенія Бреус.
  • Україна посідає 5 місце у загальному медальному заліку. Наші паралімпійці вже у перший день змагань здобув 8 нагород (1 золоту, 5 срібних та 2 бронзових нагород).