Фарерські острови – Україна 0:3

Голи: Куніна, 12, 14, Шматко, 83

Україна підходила до цього поєдинку без турнірних завдань. Ще до поєдинку "синьо-жовті" втратили усі шанси на вихід на чемпіонат світу-2023. Тому українки виходили на футбольне поле з бажанням принести своїй країні перемогу на спортивному фронті, пише 24 канал.

Варто прочитати Жіноча збірна України здобула путівку на Всесвітні ігри-2023 з пляжного футболу

Ударну двохвилинку видала Куніна. У період з 12-ї по 14-ту хвилину Надія оформила дубль. Рахунок у зустрічі став 0:2 на користь підопічних Луїса Кортеса.

До перерви команди не змінили цифри на табло.

Після відпочинку тренерський штаб освіжив гру новими гравчинями. Це принесло результат лише наприкінці поєдинку. На 83-й хвилині Любов Шматко занесла м'яч у ворота Фарерських островів після подачі.

Збірна України розгромила Фарерські острови з рахунком 0:3.

Після поєдинку українські футболістки підійшли до трибуни, де було декілька фанатів із синьо-жовтими прапорами, щоб подякувати їм за підтримку.