"Палка" зустріч місцевих фанатів

У рамках першого туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед на "Олд Траффорд" зустрівся з Брайтоном. Клуб, де виступає зірковий форвард, сенсаційно поступився гостям матчу.

Варте уваги Роналду отримав найбільше образ серед футболістів АПЛ у твіттері

Коли гравці МЮ виходили на розминку перед грою, вболівальники аплодували кожному, але не Роналду. Натомість португальця просто освистали. Схоже, що фанів обурило бажання форварда залишити команду цим трансферним вікном.

А найцікавіше, що МЮ опублікував це відео в офіційному твітер-акаунті.

Відео моменту

Як закінчився матч

Перший тайм підопічні Еріка тен Гага поступились із рахунком 0:2 – у складі "чайок" дублем відзначився Гросс.

В середині другого тайму Манчестер Юнайтед вдалося скоротити відставання – після подачі з кутового, Далот намагався пробити по воротах, але м'яч, рикошетом від Мак Аллістера влетів у сітку. У підсумку – 1:2 на користь гостей поєдинку.

Роналду хотів покинути МЮ: у чому причина

• Зірковий форвард прагнув залишити МЮ, оскільки він хоче грати у Лізі чемпіонів. Зазначалося, що топові клуби відмовилися від трансферу Роналду, оскільки той хоче космічний гонорар.
  • Були чутки, що португалець може перейти в Атлетіко, проте місцевих вболівальників така новина неабияк обурила, вони влаштували футболісту інтернет-війну.
  • Роналду виступає за МЮ з серпня 2021 року, він перейшов з Ювентуса за 15 мільйонів євро. Його контракт з "червоними дияволами" закінчується у 2023 році.