На сторінці "WBC Ультрас Динамо" з'явився новий запис, де вболівальники підкреслили своє невдоволення Містером та пригадали Суркісу членство у партії ОПЗЖ.

Дивіться також Луческу побив рекорд легендарного Лобановського

Найбільша біда сучасних уболівальників – коротка пам'ять. За умовну перемогу над "Гентом" вони готові пробачити призначення Луческу. За вдалі виступи команди – забути про членство старшого брата Суркіса в проросійському ОПЗЖ.

"Шахтар" переїхав на НСК – винні ультрас. Ось тільки у нас з пам'яттю все гаразд, наша боротьба проти Суркісів почалася задовго до призначення румуна головним тренером. Якщо хто забув – фото зроблено рівно рік тому", – сказано в заяві ультрас.

Конфлікт ультрас та Луческу: головне

  • Ультрас "Динамо" протестують проти приходу Мірчі Луческу на тренерський місток команди. Фанатів обурило, що "Динамо" очолив тренер, який 12 років працював у "Шахтарі" – принциповому супернику киян.
  • Після призначення Луческу WBC Ультрас Динамо обіцяли протести. 28 липня ультрас зібралися біля клубного стадіону, де перебував Луческу. Фанати скандували: "Суркіси – ганьба "Динамо".
  • Фанати навіть зав'язали очі пам'ятнику Валерію Лобановському біля стадіону "Динамо" в центрі Києва.
  • Унаслідок тиску фанатів Луческу подав у відставку, проте президент "Динамо" Ігор Суркіс не прийняв її.
  • Під керівництвом Луческу "Динамо" виграло три матчі – у донецького "Олімпіка" та "Шахтаря", а також у "Колоса".