Уболівальники "трьох левів", які спостерігали за матчем по всій країні, гучно відсвяткували перемогу своєї команди. Однак не обійшлося без порушень правопорядку – фанати нападали на поліцію та перекидали автомобілі.

Гучне святкування перемоги

Англійські вболівальники не мали змогу поїхати до столиці Італії через коронавірусну заборону. Мільйони громадян зібралися в фан-зонах, біля великих екранів, щоб підтримати Гаррі Кейна та компанію.

У деяких містах не обійшлось без сутичок з правоохоронцями.

• Найбільший конфлікт зафіксували в Лондоні – від рук фанів постраждали двоє поліцейських.

Правоохоронці намагалися зупинити вболівальників, які вже на підпитку дозволяли собі порушувати громадський порядок. Відтак, дев'ятьох осіб заарештували:

• трьох – за напади на поліцію;
  • решту – за дрібні порушення.

Вболівальники Англії святкують перемогу над Україною на Євро-2020 / Фото AP / AFP / EPA / LNP / NNP / PA / SNAPPERSK

Україна – Англія: коротко про матч

• Поєдинок розпочався для збірної України напрочуд невдало – пропустили гол на 4 хвилині.
  • На перерву рефері відправив команди за мінімальної переваги англійців з рахунком 0:1.
  • У другому таймі футболісти "трьох левів" забили 3 м'ячі та встановили підсумковий результат 0:4.

До теми Збірна України на Євро-2020 в цифрах: голи, гравці, призові та відстані