Тепер ми точно їдемо додому

Завдяки перемозі в матчі з Україною збірна Англії вийшла до півфіналу. Уже 7 липня англійці зустрінуться на лондонському "Вемблі" з Данією.

Як це було Україна зазнала прикрої поразки від Англії та не змогла вийти в півфінал Євро-2020: відео

"Тепер ми точно їдемо додому", – говорить заголовок на обкладинці Sunday Express з фотографією радісного Кейна.


Скриншот

"Ми прийшли, ми побачили, ми перемогли". Sunday People креативно обігрує крилатий римський вислів за допомогою прізвищ англійських гравців.


Скриншот

На обкладинці Sunday Mirror фотографія радісного Гаррі Кейна. Газета просить англійців задати тепер таку ж прочухану данцям в 1/2 фіналу.


Скриншот


Скриншот

The Mail on Sunday підкреслює спільний вплив нападників Рахіма Стерлінга та Гаррі Кейна, кожен з яких забив по три голи на Євро-2020.


Скриншот

Sunday Times описує роль Кейна та закликає не критикувати футболіста.

"Кейн зараз має три голи у двох іграх, і критика, з якою він зіткнувся на груповому етапі, здається дедалі дурнішою. Те саме стосується і Гарета Саутгейта, який став першим менеджером після сера Альфа Ремзі, який вів "Трьох левів" у два півфінали поспіль. Шануйте його – і дорожіть цією командою Англії".

Скриншот

  • Збірна Англії здобула вже 5 перемог на Євро-2020 і досі не пропустила жодного голу. Тільки Шотландія у групі зіграла з Англією внічию.
  • Англія повторила свій найкращий результат на чемпіонатах Європи. "Три леви" двічі виходили у півфінал турніру – у 1968 та 1996 роках.
  • У матчі проти України англійська збірна здобула свою найбільш розгромну перемогу у плей-офф Євро.