Основний та додатковий час цього чвертьфіналу закінчився бойовою мировою 2:2. Один із голів у ворота Нідерландів забив Ліонель Мессі. Лео відзначився із пенальті та зробив рахунок зустрічі 0:2 на користь Аргентини, але нідерландці увімкнули десяту швидкість та забили ще два м'ячі, перевівши гру у додаткові 15-хвилинні тайми, а згодом й у серію 11-метрових ударів.

Варто стежити Аргентина – Хорватія: онлайн-трансляція півфіналу ЧС-2022

Закарбував цей момент ЧС на своєму тілі

Мессі вирішив відсвяткувати своє взяття воріт у стилі Рікельме, який грав під керівництвом Луї ван Гала у Барселоні. Нападник Аргентини підбіг до лавки суперника, став навпроти головного тренера їх команди і приклав долоні до вух.

Поєдинок таки закінчився перемогою Аргентини на чолі з Мессі. У серії післяматчевих пенальті аргентинці були точнішими 3:4 та вийшли у півфінал ЧС-2022. В 1/2 фіналу підопічні Ліонеля Скалоні зустрінуться з головною сенсацією цього Мундіалю Марокко (13 грудня).

Після поєдинку у популярному пабліку в інстаграмі "433" з'явилось фото одного з уболівальників збірної Аргентини. Один із фанатів набив на своєму тілі тату зі святкуванням голу Мессі у стилі Рікельме.