Аргентина та Хорватія не без проблем дісталися до півфіналу чемпіонату світу. "Альбіселесте" в 1/8 фіналу обіграли Австралію. А у чвертьфіналі мали доволі важкий матч проти Нідерландів, яким вдалося врятуватися від поразки на 90+11 хвилині. Тож все вирішувалося в серії пенальті.

Варте уваги Не тільки заради Мессі: чому Аргентина має виграти чемпіонат світу-2022

Хорватія обидва свої матчі плей-офф довела до серії пенальті, де перемогла завдяки воротарському вмінню Домініка Ліваковича. При цьому у чвертьфіналі "картаті" вибили збірну Бразилії.

Тож тепер на обидві команди чекає очне протистояння в боротьбі за путівку в фінал. Воно відбудеться у вівторок, 13 грудня, і розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Матч Аргентина – Хорватія буде доступний до перегляду на місцевих телеканалах "Суспільного", а також на сайті "Суспільне Спорт". Радіотрансляція поєдинку також буде доступна на "Радіо Промінь".

Сайт 24 каналу проведе текстову онлайн-трансляцію для тих, хто не матиме змоги переглянути матч Аргентина – Хорватія наживо.