Еспаньйол – Барселона 2:4

Голи: Пуадо, 73, Хоселу, 90+2 – Левандовський, 11, 40, Бальде, 20, Кунде, 53.

Перемога у каталонському дербі забезпечувала достроковий титул чемпіона Ла Ліги. Тож "блаугранас" вирушили на матч до Еспаньола, щоб здобути бажане чемпіонство, пише 24 Канал.

Тотальна перевага нового чемпіона

Підопічні Хаві не стали відкладати справу в довгу шухляду і вже до перерви створили комфортну перевагу в три м'ячі. Першим у ворота "біло-синіх" забив гол Роберт Левандовський. Польський форвард вийшов віч-на-віч з голкіпером Еспаньола та холоднокровно пробив по центру воріт.

На 20-й хвилині поєдинку перевагу Барселони подвоїв захисник Алехандро Бальде. А за 5 хвилин до завершення першого тайму Левандовський оформив дубль, скориставшись пасом Рафіньї.

Після перерви французький захисник "блаугранас" Жуль Кунде зробив рахунок 4:0 на користь гостей. Здобувши значну перевагу, підопічні Хаві розслабилися, чим скористалися суперники.

Пуадо та Хоселу скоротили розрив у рахунку, але на більше гравців Еспаньола не вистачило. У підсумку Барселона здобула впевнену перемогу 4:2 та вперше за останні чотири сезони стала чемпіоном Іспанії.