Брайтон вдало стартував у нинішньому сезоні АПЛ. Попри зміну тренера команда з півдня Англії йде на сьомому місці, всього в двох балах від зони Ліги чемпіонів.

До теми Екстренер Шахтаря Де Дзербі очолив англійську команду Брайтон

Одним із лідерів команди був центральний півзахисник Енок Мвепу, який провів 6 матчів. Втім, кар'єра замбійця несподівано підійшла до закінчення.

Гравець повідомив, що вимушений зав'язати з футболом у віці 24 років. Еноку діагностували спадкове захворювання серця, яке за надмірних фізичних навантажень може привести до смерті.

Мені дуже шкода Енока. Перед моїм приходом я вивчив всю команду і він був гравцем, з яким я дуже хотів попрацювати. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти йому,
– заявив коуч команди Роберто Де Дзербі.

Після гри за кілька замбійських клубів Мвепу перебрався до Європи у віці 19 років. Хавбек пограв за австрійські Ліферинг та Зальцбург. З останнім він виграв чотири чемпіонати та три Кубки Австрії.

Читайте також Шахтар – Реал: хто та коли покаже матч Ліги чемпіонів 11 жовтня

Влітку 2021 року Енок перебрався до Брайтона за 23 мільйона євро, що стало рекордною тратою для "чайок". За зібрну Замбії він провів 23 матчі, у яких забив 6 голів.