Еліна Світоліна – Йоханна Конте 6:3, 3:6, 2:6

Спочатку все складалося непогано. У першій партії Еліна швидко повела з брейком, після чого трохи віддала ініціативу, але вчасно включилася. Конте після перенесеного ковіда не виглядала суперницею, яка може зупинити першу ракетку України. Можливо, так думала і сама Світоліна.

Дивіться також Ястремська програла стартовий матч турніру WTA в Канаді: це 4 поспіль поразка українки

У трьох перших геймах другого сету на прийомі Еліна мала шанси вийти вперед, але кожен раз їй чогось не вистачало. А ось британка своїми шансами у восьмому геймі зуміла скористатися, під шумок забравши ще й шосте очко.

Це досить несподівано підкосило українську тенісистку, і у фінальній партії наполегливої ​​боротьби не вийшло. Конте, на превеликий подив, повела з двома брейками, впевнено захищаючи свою подачу. За весь сет Еліна не заробила жодного брейкпоінта, заслужено програвши цю зустріч.

  • Таким чином, жодної українки на турнірі вже не залишилося. У парному розряді в 1/8 фіналу Даяна Ястремська та Олена Остапенко також програли сьомим сіяним Еллен Перес (Австралія) і Квет Пешке (Чехія). Рахунок матчу – 2:6, 4:6.