Українська тенісистка Еліна Світоліна у неймовірному чвертьфінальному поєдинку перемогла першу ракетку світу Ігу Швьонтек. Після матчу здавалося, що навіть Еліна не вірить власній перемозі, адже вона лише три місяці тому відновила кар'єру після народження доньки.

До теми Неймовірний прогрес після народження доньки: Світоліна знову перша ракетка України

Швьонтек – чудова людина та чемпіон

Додатковий вантаж тиснув на Світоліну через те, що їй на корті протистояла тенісистка, яка постійно висловлює підтримку Україні. Іга досі грає з українським прапором на кепці та за кожної нагоди нагадує про війну в нашій державі. Тож журналісти поцікавилися, як це вплинуло на Світоліну.

"Гра була набагато важчою, я б сказала, бо вона чудова людина, вона великий чемпіон. Вона так багато зробила та робить ще так багато для України. Ми дуже захоплюємося нею в Україні.

У тому сенсі, як коли ви граєте зі своїм добрим приятелем, це складно, тому що ви не хочете, щоб він/вона програвав. Тож у якомусь сенсі це так.

Коли я була далеко від тенісу, я справді вболівала за неї, була дуже задоволена результатами, справді була вражена тим, що вона робить. Це справді чудово.

Так, я сказала б, що це було досить складно, якщо чесно", – розповіла Світоліна.

  • Нагадаємо, що Еліна Світоліна вдруге у своїй кар'єрі вийшла до півфіналу Вімблдону. Вперше вона досягла такого успіху у 2019 році. Тоді у півфіналі вона поступилася майбутній чемпіонці Сімон Халеп.
  • Свій півфінальний матч на Вімблдоні-2023 Світоліна проведе у четвер, 13 червня. Суперницею українки буде чешка Маркета Вондроушова.