Еліна Світоліна – Деспіна Папаміхаїл 2:0 (7:5, 6:1)

Тенісистки провели на корті 1 годину 45 хвилин. Цього часу вистачило, аби Еліна Світоліна оформила свою другу перемогу після повернення на корт із декрету, пише 24 Канал.

Читайте також Українська тенісистка із перемоги повернулась на корт після трансплантації та боротьби за життя

Матч розпочався із двох виграних геймів від українки 2:0. Протягою партії Еліна довела рахунок до 4:1 на свою користь, але розгубила перевагу. Папаміхаїл взяла три гейми поспіль, зробивши рахунок рівним 4:4. Напруга у першому сеті трималась до останнього, а гра ледь не перейшла у тай-брейк.

Однак у важливий момент Світоліна зібралась та у дванадцятому геймі закінчила першу партію на свою користь, скориставшись лише третім брейком – 7:5.

Друга партія була значно легшою для українки. Світоліна знову взяла три гейми поспіль 3:0. Після чого віддала суперниці з Греції один гейм, який став для неї останнім у цьому поєдинку.

Далі брала гейми лише українська тенісистка, яка довела матч до перемоги 6:1. Найдраматичнішим вийшов п'ятий гейм, коли наша тенісистка відігралась із 15:40 та чотирьох брейків суперниці.

Еліна Світоліна крокує в 1/8 фіналу турніру у Франції, де на неї чекатиме зустріч проти бельгійки Ісалін Бонавентюр. Поєдинок відбудеться 3 травня. Орієнтовний початок зустрічі о 12:00 (за Києвом).

Змагання у Франції, на які Світоліна отримала wild card, відбуватимуться до 7 травня.