Кого вважаєте фаворитами, які здатні здобути золоту медаль у хокеї в Пекіні-2022?

Зараз це особливо важко передбачити з цими ПЛР-тестами, які за мить можуть усе змінити. Наприклад, якщо якась команда втратить через це воротаря або нападника, то її одразу можна списувати зі списку фаворитів, вона стає слабшою.

До теми Канада – США, чехи проти росіян: розклад хокею на Олімпійських іграх 2022

Проте, звісно є кілька команд, які завжди попереду інших — Швеція, Чехія, Канада, Фінляндія, Олімпійський комітет Росії.

Також варто зважати на те, що в Олімпіаді не беруть участь гравці НХЛ. Хтось може сказати, що не вистачатиме зіркових гравців та гучних імен, але насправді, завдяки цьому рівень гри вирівнявся, а емоції зростають. Це також чудова можливість для багатьох гравців проявити себе та досягти найвищого рівня.

Читайте також Через COVID-19 гравці НХЛ не поїдуть на Олімпіаду-2022 у Пекіні: хто від цього виграє

Чи знайомі ви із командою Словаччини? Як далеко ця команда може зайти?

Словаччина завжди була одна з найамбіційніших команд, до того ж хокей для них – один з головних видів спорту. Кожен зробить усе можливе, щоб вийти з групи. Проте змагання масштабні, лише одна команда з групи та найкращий володар другого місця зможуть боротися за медаль.

Що ви думаєте про команду Китаю з гравцями з різних країн?

Китай намагався підготувати команду протягом останніх кількох років. Їх тренували гравці та тренери, також з НХЛ. Проте я не думаю, що від них варто чекати сюрпризів, адже хокей дуже складна та технічна гра, тому просто неможливо створити команду за кілька років.