Відповідне фото Стосур опублікувала в Instagram.

Дивіться також: Дуже шкода Усика та Ломаченка: Стаховський розгромив позицію боксерів про Росію

Життя під час карантину і коронавірусу було складним, але для мене це був один з найбільш захоплюючих і щасливих періодів мого життя. 16-го червня моя партнерка Ліз народила нашу прекрасну маленьку дівчинку Женев'єв. Це був ураганний час, але ми б не могли уявити життя без неї зараз.

"Мама та Еві відчувають себе добре, і так здорово бути вдома з ними обома. Ми абсолютно закохані в цю дитину. Ми не можемо дочекатися того, що станеться, і подивитися, як маленька Еві виросте... Хоча, ми сподіваємося, що це станеться не занадто швидко!", – написала Саманта.

Хто така Саманта Стосур

Саманта Стосур – переможниця одного турніру Великого шолома в одиночному розряді (Відкритий чемпіонат США-2011), фіналістка одного турніру Великого шолома в одиночному розряді (Відкритий чемпіонат Франції-2010), переможниця 35 турнірів WTA (з них 9 у одиночному розряді).

Стосур колишня четверта ракетка світу в одиночному розряді, переможниця шести турнірів Великого шолому в парному розряді (з них три в жіночому і три в змішаному парному розрядах), колишня перша ракетка світу в парному розряді.