Під час повномасштабного вторгнення він нарешті публічно визнав свої помилки та намагається виправити їх справами. Зокрема, нещодавно він їздив на передову, де передав українським воїнам партію допомоги, якої ті потребували.

Читайте також Я міг залишитись у Росії, – Гай запевнив, що не "сепаратист" і вибачився за свої вчинки

Віра не дозволила б убити Путіна

Напередодні колишній футболіст дав інтерв'ю, в якому, зокрема, висловився щодо російського диктатора Володимира Путіна. В нього запитали, чи вистрелив би він у головного терориста світу, на що Олексій не зміг дати ствердну відповідь:

Я віруюча людина, а вбивати – це гріх. Нехай він, як людина, яка винна в загибелі сотень тисяч людей, буде спочатку покараний міжнародним судом в Гаазі, а потім і Богом. Сподіваюся, у мене такої ситуації не станеться, і я не опинюся перед Путіним із пістолетом.

Натомість Гай заявив, що, якби в нього була можливість сказати щось Путіну, то він попросив би залишити нашу країну у спокої. На уточнювальне запитання, чи Путін х***о, ексфутболіст лише заявив: "Слава Україні!".

Нагадаємо, що раніше, окрім невизнання російської агресії та гри за Кубань, Олексій Гай також заявляв, що вважає Бандеру та Шухевича ворогами та не підтримував декомунізацію в Україні. На його думку, питання, кому належить Донбас було другорядним, а головне, щоб закінчилася війна.