Про прибуття Попова у столицю України повідомляє Meta-ratings.

Читайте також: Символ "Динамо" прибув у Київ для переговорів із Суркісом

Допомога ексдинамівця

Попов проведе розмову з новим наставником киян про можливі трансфери.

Зараз Попов займається активною агентською діяльністю, тому, цілком ймовірно, що Луческу і Попов обговорять можливих кандидатів для першої команди "Динамо", а також можуть домовитись про співпрацю, яка плавно перейде в офіційну пропозицію македонському агенту про роботу в клубі.

Раніше ексзахисник "Динамо" став одним із співробітників агентської компанії More than sport.

За свою кар'єру гравця Горан Попов зіграв у 308 матчах, забив 14 голів і віддав 17 результативних передач. В чемпіонаті України у складі «Динамо» захисник виходив на поле 32 рази.

Кар'єра Попова в "Динамо"

  • На початку червня 2010 року македонець підписав 5-річний контракт з киянами. Сума контракту склала близько 3 мільйонів євро.
  • У новій команді швидко став основним лівим захисником протягом двох сезонів, поки влітку 2012 року кияни не купили Тає Тайво, який виграв конкуренцію за позицію у македонця.
  • Тому Попову для практики знадобилось шукати нові варіанти продовження кар'єри. У серпні 2012 року Попов був відданий в оренду в англійський "Сток Сіті", але трансфер несподівано зірвався через проблеми з робочою візою. В результаті Горан перейшов в інший англійський клуб "Вест-Бромвіч", де грав рік на правах оренди.
  • У вересня 2014 року офіційний сайт македонського "Вардара" офіційно оголосив, що Горан Попов перейшов до клубу зі Скоп'є на правах вільного агента, розірвавши контракт з київським клубом.