В ефірі Youtube-каналу "Вацко-Live" журналіст Віктор Вацко запитав, зважував чи Селезньов перед поїздкою в Росію всі "за" і "проти" того, що в цей час в Україні була війна з Росією.

До теми Я нікому нічого не винен: Селезньов про гучний скандал з Йовічевічем через українську мову

"Я не думав, що до цього дійде. Крим на даний момент російський. У мене зараз там мама живе. Вона не може просто виїхати. Мені що, від матері відмовитися? Або, припустимо, не заїхати її не забрали? На той момент я , можливо, не до кінця все зважив. Швидше за все не до кінця все зважив. Я не думав, що такі наслідки можуть бути. Зовсім не думав. Це правда", – розповів Євген.

Говорячи про іншого українського футболіста Ярослава Ракіцького, який теж перейшов у російський футбольний клуб, Селезньов заявив, що не засуджує колегу, а, навпаки, розуміє і підтримує.

"Хтось може торгувати, відпочивати в Росії, але в футбол грати чомусь не можна. У нас половина олігархів, депутатів, їхні дружини мають бізнес в Росії. Одним можна, а іншим, які просто люблять свою справу, не можна", – підкреслив нападник.

Що відомо про Селезньова

  • Український нападник, родом з Макіївки. Колишній футболіст збірної України. У 2016 році Євген потрапив у скандал, адже перейшов у російський клуб Кубань.
  • 35-річний Селезньов у минулому сезоні виступав за Бурсаспор у другому дивізіоні чемпіонату Туреччини. Селезньов провів 28 матчів, забивши 10 голів.
  • Нападник підписав контракт з Колосом на початку вересня 2020 року.