Своєю думкою Де Ла Хойя поділився у коментарі для видання Boxing Scene. За його словами, беззаперечним лідером у цьому списку для нього є Сауль Альварес.

Читайте також: Мейвезер поклав би Ломаченка на ринг, – колишній чемпіон світу Мозлі

Рейтинг боксерів

Він поставив мексиканця на перше місце аргументуючи тим, що Альварес єдиний із боксерів. хто хоче боксувати тільки з кращими суперниками.

На його думку, всі інші боксери відразу починають запитувати, скільки вони отримають за бій. Альварес навіть не питає про це, він просто хоче боксувати з кращими.

Також другу та третю сходинку поділили американець Терен Кроуфорд та українець Василь Ломаченко. Він вважає, що у Кроуфорда є великий потенціал стати суперзіркою, завдяки його здібностям і таланту.

Ломаченко – видатний боксер. Гадаю, що він може боксувати в першій напівсередній вазі, якщо захоче, у нього добре виходило,
– сказав Де Ла Хойя.

Досягнення Оскара Де Ла Хойї

У 1992 році Де Ла Хойя завоював золоту медаль Олімпійських ігор в Барселоні у категорії до 60 кілограмів, після чого перейшов в професійний бокс. Американець десять разів ставав чемпіоном світу в шести вагових категоріях:

  • Друга напівлегка (версія WBO, 1994).
  • Легка (версія WBO, 1994/95; версія IBF, 1995).
  • Перша напівсередня (версія WBC, 1996/97).
  • Напівсередня (версія WBC, 1997/99).
  • Перша середня (версія WBC, 2001/03 і 2006/07; версія WBA, 2002/03).
  • Середня (версія WBO, 2004).

Прізвисько Хойї – "Золотий хлопчик". У 1995 році журнал The Ring визнав його боксером року.

Всього на професійному рингу американець провів 45 боїв, в яких отримав 39 перемог (зокрема 30 здобув нокаутом) і зазнав шість поразок. Бій Де Ла Хойї з Флойдом Мейвезером-молодшим вважається одним з найкращих в історії боксу.