Джошуа: Тримайте голову вище

Вже 20 серпня Ентоні Джошуа буде суперником Олександра Усика. Британський боксер буде опонентом українця на ринзі, але поза його межами Ентоні справжній друг України.

Читайте також "Приголомшливий боєць": новий тренер Джошуа похвалив Усика перед реваншем

Джошуа віддав шану дійсним та колишнім боксерам нашої країни, які залишаються разом із українським народом. Майбутній суперник Усика підтримав усю українську націю. Ентоні закликав українців не опускати руки у війні проти Росії.

Британський боксер запевнив, що увесь цивілізований світ на боці України.

Моя повага Усику, братам Кличкам, усім в Україні. Я знаю, що зараз там складно, але складні часи минають. Тримайте голову вище. Свій стежить за Україною, світ вас підтримує. Ми завжди з тими, хто проходить через непрості часи, а особливо зараз із українським народом,
– сказав Джошуа.

Головне про реванш Усик – Джошуа

  • Боксери могли вийти на ринг у липні 2022 року, але через затягування підписання угоди про реванш, двобій перенесли на серпень того ж року.
  • Другу зустріч між Джошуа та Усиком прийме Джедда, Саудівська Аравія. Цього разу не на очах рідних уболівальників британського боксера.
  • Ентоні спробує взяти реванш в українського суперника за поразку у першому поєдинку.
  • Новий тренер британця Роберт Гарсія похвалив українця, але впевнений у перемозі свого підопічного. Джошуа ж назвав себе королем камбеків.
  • Усик та Джошуа вже провели першу пресконференцію та дуель поглядів.