Ділліан Уайт, земляк Джошуа, вважає, що український боксер замалий для суперважкого дивізіону. Про це повідомляє Boxing News 24.

До речі Хто наступний суперник Усика: названі головні претенденти

Уайт не вірить в Усика

На думку Уайта, єдиний шанс Усика – швидкість, якою він перехитрить Джошуа.

Не думаю, що Усик досить сильний і великий для суперважкої ваги. Не думаю, що він стійкий до ударів, тому що удари Чісори серйозно його зачіпали. Єдине, що може зробити Усик в бою з нами – рухатися і перехитрити нас. Ми великі, серйозні хлопці, ми з ним впораємося. Я б задавив його,
– сказав Уайт.

Ділліан Уайт вважає, що Усик не зможе стати чемпіоном світу, адже Джошуа нокаутує його.

"Усик – чемпіон світу? Не в бою зі мною, Джошуа або Ф'юрі. Без шансів. Джошуа нокаутує його, тому що в Джошуа є міць, антропометрія, він хороший, активний супертяж. До того ж його розумна команда", – сказав Уайт.

Екстренер Усика оцінив шанси українця

Джеймс Алі Башир, колишній тренер Усика, негативно оцінив бій українця, в якому той переміг Дерека Чісору.

"Він не виглядав самим собою. Ті речі, над якими ми з ним працювали в тренувальних таборах, пішли. Він відійшов від тих речей. І він страждав в рингу. Так, він не зазнав поразки ще, але він вибрав шлях брати на себе більше ударів. Більше, ніж будь-коли раніше.

Я відзначив це в попередньому поєдинку, а цей бій був дуже близьким, дуже. Багато людей говорили, що він бігав від Чісори. Він не був спритним, розважливим, а просто бігав, замість того, щоб дійсно боксувати", – заявив екстренер Усика.

Фахівець вважає, що Усик не зможе дати бій лідерам хевівейту Ентоні Джошуа й Тайсону Ф'юрі.

Я можу сказати одну річ – він не стані боксувати проти Джошуа і Ф'юрі в цьому стилі,
– цитує Башира Xsport.

Що відомо про бій Усика з Чісорою?

Поєдинок відбувся у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Бій пройшов усю дистанцію – 12 раундів. Українець виграв одноголосним рішенням суддів.