Пікфорд сподівається, що в матчі чвертьфіналу Євро-2020 проти України не перерветься серія ігор без пропущених голів.

До слова Маліновський назвав секрет успіху України в матчі з Англією на Євро-2020

"Дуже приємно, що на Євро-2020 ми ще не пропустили жодного м'яча. Добре зіграли з Німеччиною, це був важливий тест для нас. Це не тільки моя заслуга, а всієї команди. Всі 11 гравців діють так, що ми поки не пропустили.

Грав проти Ярмоленка, знаю його якості. Це топ-гравець, у нього відмінна ліва нога, так що потрібно бути акуратними. Розуміємо, що просто не буде, але до України ми готові", – заявив він.

Україна – Англія: перед матчем

• Команди увосьме в історії зустрінуться на футбольному полі. Попередні два матчі завершилися нічиєю. В активі України тільки одна перемога проти 4 в Англії.
  • Англія перемогла Україну на груповому етапі Євро-2012 завдяки одному голу Вейна Руні. У тому матчі арбітр Віктор Кашшаї не зарахував гол Марко Девіча.
  • Матч 1/4 фіналу Євро-2020 Україна – Англія відбудеться у Римі на стадіоні "Олімпіко". Гра розпочнеться о 22:00.
  • Англія виграла три матчі на чемпіонаті Європи, розписавши нічию тільки з Шотландією. Англійці не пропустили жодного голу.
  • Щодо України, то наша команда має дві перемога та стільки ж поразок.