Джима продовжить виступи на п'ятому етапі Кубка світу, де візьме участь у спринті у п'ятницю, 12 січня. Після закінчення етапу вона залишиться у Рупольдингу та готуватиметься до чемпіонату світу.

Дивіться також Одразу три українські біатлоністки пропустять особисті гонки у Рупольдингу: у чому причина

Чому Джима не виступить на ЧЄ

За словами Миколи Зоца, 3біатлоніста прийняла рішення пропустити чемпіонат Європи разом з особистим тренером Урошем Велепцем.

"[Джима] з особистим тренером за таким планом попросили, аби я посприяв їм у виконанні плану. Якщо [Петренко, Меркушина та Дмитренко] пропускають спринт у Рупольдингу, заїжджають на висоту, то Джима не хотіла б їхати на висоту зараз, бере участь [у Рупольдингу]. Потім вона залишається там до 28-го числа, але хоче пропускати чемпіонат Європи й готуватися до чемпіонату світу. Вони з Урошем [Велепцем] так просили, я не проти. Будемо сподіватися, що все буде добре", – розповів Зоц.

Зоц також повідомив, що Петренко, Меркушина та Дмитренко виступлять і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонаті світу.

Що відомо про головні турінри року

  • Зазначимо, що чемпіонат Європи з біатлону відбудеться 24-28 січня. Турнір прийматиме словацький Брезно-Осрбліє. Там сумарно розіграють вісім комплектів нагород.
  • Етап в італійському Антгольці стане останнім перед чемпіонатом світу в Чехії. 12 стартів світової першості відбудуться впродовж 7-18 лютого в Новому Месті.