Санчо зіграв тільки 6 хвилин на Євро-2020

Півзахисник Джейдон Санчо зіграє з перших хвилин у матчі проти України. Про це повідомляє журналіст The Athletic Девід Орнштейн.

До слова Чи переможе Україна найдорожчу команду Євро-2020: анонс 1/4 фіналу проти Англії

21-річний Санчо зіграв всього 6 хвилин на Євро-2020, вийшовши на заміну в матчі проти Чехії (1:0).

Тренер англійців Гарет Саутгейт неодноразово був розкритикований британськими експертами за те, що не використовує Санчо на Євро-2020.

• У минулому сезоні Санчо забив 16 голів і віддав 20 гольових передач за Боруссію Дортмунд. Санчо провів 20 матчів у складі Англії. У його активі 3 голи.

З нового сезону Санчо більше не буде виступати за Боруссію. У четвер, 1 липня, стало відомо, що Санчо перейшов у Манчестер Юнайтед.