Тренування до початку сезону

На контрольних змаганнях у Норвегії виступило багато іменитих спортсменок. Окрім України, змагаються ще представниці Франції, Норвегії та Чехії.

Варте уваги Найкраща біатлоністка заявила, що у росіянок надзвичайно с**ий погляд

Француженка Жюлья Сімон перемогла у Шушені, закривши всі мішені. Представниця Норвегії Марте Ройселанд посіла друге місце, а її колега з команди Тіріль Екгофф фінішувала третьою. Господаркам стартів не вдалося закрити по одній мішені.

У Шушені змагалися 10 українських біатлоністок: Юлія Джима, сестри Семеренко, Олена Білосюк (Підгрушна), Анастасія Меркушина, Дар'я Блашко, Катерина Бех, Ірина Петренко, Надія Бєлкіна та Ольга Абрамова.

Найкращою у складі збірної України стала Джима, біатлоністка фінішувала 8-мою, вона припустилася лише однієї помилки. Ще одна українка Меркушина замкнула топ-10, вона ідеально відпрацювала на вогневому рубежі.

Третій результат у команді у Віти Семеренко, вона відправилася на одне коло штрафу, а в підсумку фінішувала 13-тою.

51. Надія Бєлкіна (1+2) +3:42,7

Джима продемонструвала найкращу швидкість серед українок. Юлія показала 10-й результат, вона поступилася 56 секунд найшвидшій на дистанції, норвежці Астрід Слінд.

Змагання у Шушені є відбірковими для жіночої збірної України з біатлону. Тренерський штаб планує відібрати на перший етап у Швеції топ-6 дівчат за результатами у спринті та мас-старті.

• Сезон Кубка світу стартує 27-28 листопада в у швецькому Естерсунді. Також там відбудеться другий етап – 2-5 грудня.
  • У сезоні 2021/2022 передбачено десять етапів кубка світу. Після сьомого етапу відбудуться зимові Олімпійські ігри, які замінять чемпіонат світу.