Дві перемоги у двох матчах: українські тенісистки вийшли в 1/4 фіналу турніру у Румунії

27 жовтня 2021, 14:34

Українські тенісистки продовжують перемагати на турнірі WTA 250 у Румунії. Людмила Кіченок у парі з Мартою Костюк пройшли далі у парному розряді, а Ангеліна Калініна також вийшла у чвертьфінал змагань.

Ангеліна Калініна – Анна-Лена Фрідзам 2:0 (6:2, 6:2)

Першою серед українок свій матч завершила Ангеліна Калініна. Тенісистка в 1/8 фіналу зустрілась з німкенею Анною-Леною Фрідзам. 137 ракетка світу не змогла дати гідний бій суперниці та поступилась у двох сетах.

До речі Світоліна змінить тренера: наступні три роки будуть вирішальними для Еліни

1 година та 12 хвилин знадобились українці, щоб вийти у чвертьфінал змагань. Калініна першою віддала гейм у матчі, але швидко відігралась та повела у рахунку – 5:1. Тенісистка з України дозволила німкені взяти один гейм з двома брейками. Але цього для Фрідзам було вже недостатньо – 6:2.

Другий сет розвивався за сценарієм першого. Перевага Калініної у рахунку знову ж таки була 5:1. Німкеня взяла гейм, який став останнім у матчі для неї – 6:2.

• Калініна вийшла до чвертьфіналу турніру. За поєдинок українка зробила три подачі на виліт та аж 7 подвійних помилок.

Драматична перемога

У парному розряді Людмила Кіченок та Марта Костюк зіграли проти пари Анни Даніліної / Ульрікке Ейкері. Український дует впевнено розгромив суперниць у першому сеті – тотальне знищення 6:0

За рахунку 5:2 на користь українок було видно, що Кіченок та Костюк вже майже були впевнені у своїй перемозі. Однак така впевненість привела до п'яти поспіль програних геймів – 5:7.

Все вирішувалось у третьому сеті, який був дуже тривалим. Українки взяли себе у руки та вирвали перемогу та путівку у чвертьфінал турніру у Румунії – 12:10.

• У наступному раунді українська пара зіграє проти російсько-словенського дуету Натели Дзаламідзе / Каті Юван.