Авторки золотої естафети на Олімпіаді у Сочі

54-річний словенський спеціаліст назвав два прізвища біатлоністок, які вже гарантовано поїду у Пекін. На Зимових Олімпійських іграх-2022 під українським прапором будуть виступати дві лідерки команди – Юлія Джима та Олена Білосюк (раніше – Підгрушна).

Читайте також У Великій Британії розглядають можливий бойкот Олімпійських ігор у Пекіні

Юля – лідер команди останніх двох сезонів, а Олена нам потрібна як фінішер естафети, оскільки на останній етап у нас поки що немає гідної змінниці,
– зізнався Велепец.

Урош додав, що протягом майбутніх трьох місяців українки будуть боротись за місце у складі, який поїде у Пекін. Велепец зауважив, що головне завдання для дівчат буде не потрапляння на Олімпіаду, а саме гарний виступ у Пекіні.

Заговорив наставник і про Дарію Блашко, яка у попередньому сезоні стала однією з найкращих у жіночій команді. Але все у її руках: "Для нашої ситуації та в умовах нашої конкуренції "закривати" заявку 10 чи 15 грудня буде неправильно. Взяти ту ж таки Дашу Блашко: у своєму найкращому стані вона дуже потрібна команді. Адже по суті минулого сезону вона була другим номером після Юлі. Але на двох стартах у Шушені вона зовсім не бігла".

Хто виступатиме на першому етапі Кубка світу

  • У шведському Естерсунді візьмуть участь шість українських біатлоністок – Олена Білосюк, Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.
  • Катерина Бех отримала травму, коли приїхала у норвезький Шушен. У біатлоністки сильно затиснуло плече.
  • Напередодні першого старту нового сезону українки позмагались на контрольних змаганнях у Шушені. Відразу дві біатлоністки з України заїхали у топ-10 – Юлія Джима стала 8-ю, а Анастасія Меркушина закрила десятку найкращих.