Нім – ПСЖ 0:4

Голи: Мбаппе, 32, 83, Флоренці, 77, Сарабія, 88
Вилучення: Ландр, 12 (Нім)

Дивітсья також: Краще сексу: футболіст збірної України зробив незвичне зізнання

З 12-ї хвилини господарі грали в меншості після вилучення захисника. За відсутності дискваліфікованого Неймара роль лідера узяв на себе Кіліан Мбаппе. Форвард відкрив рахунок на 33-й хвилині, а потім ще раз відзначився на 83-й.

Також в кінцівці "Нім" засмутили італієць Алессандро Флоренці та іспанець Пабло Сарабія.

Мбаппе присвятив один із забитих м'ячів восьмирічному вболівальнику парижан Люці. Відправивши м'яч у сітку, Мбаппе показав напис на футболці "Люка, будь сміливим, я з тобою".

Ця перемога дозволила ПСЖ наздогнати "Ренн" за очками (у команд – по 15 пунктів) і обійти конкурента за додатковими показниками. У підопічних Томаса Тухеля різниця м'ячів 16:3, у "Ренна" – 15:8. Також столичні хлопці виграли п'ять матчів, а суперник в боротьбі за лідерство – чотири.