У сторіз Instagram підписники попросили Христину поділитися смішними і дивними фактами про Романа. Дівчина виконала прохання шанувальників.

Дивіться також Яремчук погодився дати інтерв'ю російському журналісту лише українською мовою

"Рома – трішки пенсіонер. Любить на ніч дивитися National geographic про чорні діри, про космос. День починається з перегляду новин – політичних і футбольних. Щоб його кудись витягнути, потрібно дуже постаратися. А ще він їсть 13 разів в день, і йому завжди мало", – написала Христина Яремчук.

Роман Яремчук перейшов у Бенфіку

  • 25-річний Яремчук перейшов в Бенфіку з Гента в літнє трансферне вікно. Контракт з португальським клубом підписаний до літа 2026 року.
  • У 2017 році Динамо продало Яремчука у Гент за 2 мільйони євро. Журналіст Ігор Циганик повідомляв, що в контракті була прописана опція, відповідно до якої Динамо отримає 30% від наступного перепродажу Яремчука. Окрім того, Динамо гарантовано отримало 5% від трансферу як платіж солідарності. Цей відсоток передбачений за те, що Динамо виховало Яремчука.
  • Трансфер Яремчука увійшов у топ-10 найдорожчих в історії Бенфіки. Також перехід Романа став 2 найприбутковішим продажем для Гента.
  • Нападник збірної України Яремчук провів 4 роки у Генті. За бельгійський клуб Роман забив 61 гол у 152 матчах.