26-річний форвард із пенальті відкрив рахунок у домашній грі. Однак до перерви гості зрівняли цифри на табло 1:1. У другому таймі Довбик вдруге вивів Жирону уперед 2:1.

Оце так Видав одну із зразкових ігор: Забарний забрав нагороду найкращого гравця матчу АПЛ – фото

Оригінально відзначили рекорд Довбика

До фінального свистка команди обмінялись голами, а суддя зафіксував перемогу "червоно-білих" 3:2.

Поїздка у збірну України пішла на користь Довбику та повернула Артему впевненість у власних силах. Відзначимо, що саме нападник Жирони приніс перемогу "синьо-жовтим" у півфіналі плей-оф відбору на Євро-2024 над Боснією і Герцеговиною (1:2).

До цього Довбик 7 поспіль матчів ніяк не міг відзначитись голом у футболці Жирони.

Після дублю у ворота Бетіса Довбик знову очолив бомбардирські перегони поточного сезону-2023/2024 Ла Ліги.

Також Артем вже записав себе в історію іспанського клубу. Українець став лише другим футболістом в історії Жирони, який забив більше 15 голів в одному сезоні. Раніше таке результативне досягнення вдавалось лише прямому конкуренту Довбика – Крістіану Стуані (найбільше за сезон забив 21 м'яч).

Окрім цього Жирона оригінально висвітлила український футбольний рекорд Довбика. Артем став лише другим українцем, який забив понад 15 голів у рамках виступів у топ-5 ліг Європи. До цього це досягнення підкорилось нинішньому президенту УАФ Андрію Шевченку.

Песслужба іспанського клубу створила круту світлину, на якій зображений Довбик в обіймах Шевченка.

Довбик підкорив рекорд Шевченка в Європі
Довбик підкорив рекорд Шевченка в Європі / Фото Жирони

Відзначимо, що у цьому сезоні Довбик оформив 17 голів та 7 асистів у 33-х зіграних поєдинках.