Дніпро-1 – Верес 2:0

Голи: Гамаш, 45+2, Адамюк, 47

Рівненський клуб без поразок підійшов до матчу проти Дніпра-1. У перших двох турах переграв Чорноморець (0:1) та Ворсклу (1:2), повідомляє 24 канал.

​Читайте також Жахливий старт киян: Зоря у меншості перемогла Динамо в Києві

Хоча зарплати у Вересі одні з найнижчих, але от преміальні за перемоги – найвищі в УПЛ. Такий план від керівництва клубу був вдалим до третього матчу чемпіонату України.

Протягом усього першого тайму перевагою володіли господарі. Активність перетворила у гол на другій компенсований до першої частини гри хвилині. Новачок Дніпра-1 Гамаш відзначився першим голом в Україні – 1:0.

По перерві дніпряни подвоїли свою перевагу на табло. Адамюк збільшив рахунок до 2:0.

Міг рахунок бути іншим. Верес, а ще більше Дніпро-1 мали купу моментів у другому таймі. Але забили жодній з команд так і не вдалось.

Дніпро-1 впевнено переграв Верес – 2:0.

Команда Юрія Вірта після першої поразки йде шостою, маючи у своєму активі 6 балів.

Дніпро-1 йде наразі без втрат – 6 очок у двох матчах. Нагадаємо, що дніпряни та Динамо через виступи у єврокубках наразі провели по два поєдинки в УПЛ, а не по три, як це зробили інші клуби.