Зоря – Динамо 3:2

Голи: Русин, 7, Мішньов, 35, Бражко, 70 – Ванат, 49, Буяльський, 83
Вилучення: Ванат, 69 (Зоря – друга жовта картка)

Кияни підходили до цього виїзного матчу, хоча він відбувся у Києві, з поразкою на старті від Дніпра-1 (0:2). Тому підопічні Мірчі Луческу хотіли реабілітувати в очах своїх уболівальників. Але у поєдинку на легендарному стадіоні імені Валерія Лобановського зробити це не вдалось, пише 24 канал.

​Читайте також Динамо несподівано підписало футболіста збірної Ямайки на позицію Циганкова

Вже на 7-й хвилині Русин забив у ворота колишньої команди, тому не став бурхливо святкувати взяття воріт Динамо. До перерви м'яч ще одного разу побував у воротах Бущана. Динамівці загубили Мішньова на дальній стійці, якій після подачі верхом пробив в один дотик – 2:0.

Перерва пішла на користь киянам. Вже на 49-й хвилині Ванат відквитав один гол – 2:1.

У середині другого тайму Зоря залишилась у меншості. Другу жовту картку перед собою побачив Вантух. Але вже у наступній атаці луганський клуб знову збільшив перевагу над суперником до двох голів – 3:1.

Камбек не вдався

Наприкінці матчу Буяльський з-за меж штрафного прошив сітку воріт Зорі. На більше "біло-синіх" не вистачило.

Жахливий старт Динамо в УПЛ. Зоря завдала киянам другої поразки поспіль – 3:2. Невдала репетиція киян перед груповим раундом Ліги Європи.

• Команда Луческу йде на передостанньому 15-му місці у турнірній таблиці. Київським клуб після двох матчів не відкрив лік своїм очкам.
  • Зоря з максимальними 9 пунктами перехопила лідерство у Шахтаря.