Вже на 22-й хвилині зустрічі рахунок у матчі став 1:0 на користь дніпрян. Назаренко відчув на своєму плечі руку Скорка та впав у штрафному майданчику Олександрії, пише 24 Канал.

Дивіться також На OLX продавали кубок Зорі: жінка з окупованої території хотіла 10 тисяч доларів – фото

Скандали в УПЛ набирають обертів

Спірний пенальті у матчі Дніпро-1 – Олександрія
Спірний пенальті у матчі Дніпро-1 – Олександрія / Кадр із трансляції

Суддя, який перебував від епіцентру епізоду у декількох метрах, вказав на пенальті у ворота гостей. Тоді головний тренер Олександрії Руслан Ротань пішов з'ясовувати момент у технічну зону суперника. Тренери поспілкувались на підвищених тонах.

Тоді іноземний футболіст Дніпра-1 Пеглоу дозволив собі розпустити руки у сторону наставника суперника. Бразильський нападник відштовхнув Ротаня.

Тренерські розбірки у матчі Дніпро-1 – Олександрія
Тренерські розбірки у матчі Дніпро-1 – Олександрія / Скриншот із KDK

Відео спірного епізоду з пенальті:

За декілька секунд головний арбітр зустрічі вилучив Ротаня та адміністратора Дніпра-1.

Пенальті взявся пробивати штатний пенальтист та найкращий бомбардир УПЛ-2022/2023 Довбик та не схибив із 11 метрів. Артем вивів Дніпро-1 уперед 1:0. Але епізод був дуже скандальним. Арбітр більше малював пенальті для дніпрян, аніж він насправді був.

Однак вже через 4 хвилини Олександрія зрівняла цифри на табло. Ковалець найкраще зіграв на другому поверсі після подачі та зробив рахунок зустрічі рівним 1:1.

Перший тайм закінчився мировою 1:1.

• Для Дніпра-1 ця гра є однією з ключових у боротьбі за чемпіонство. У випадку перемоги над Олександрією команда Олександра Кучера випередить Шахтар, який йде першим, на один бал після 25 турів.
  • Якщо матч закінчиться нічиєю, то "гірники" не втратять першу сходинку та матимуть перевагу над суперником у 2 бали.
  • Дніпру-1 потрібно перемагати, аби віддалитись від третьої Зорі, яка теж увімкнулась у чемпіонську гонку. Перед цим поєдинком перевага дніпрян була над луганським суперником у 2 очки.
  • Олександрія бореться за єврокубки. До четвертого Динамо відставання у 12 балів.