У 14-му турі Дніпро-1 переміг на виїзді Шахтар з рахунком 3:1. Команда Юрія Максимова одноосібно очолила турнірну таблицю.

Читайте також "Ключовим епізодом гри став кутовий": тренер Дніпра-1 – про перемогу над Шахтарем

Дніпро-1 збереже своїх лідерів

Одразу з'явилося безліч чуток про інтерес українських та закордонних клубів до лідерів Дніпра-1. Це ставило під загрозу турнірні завдання, які озвучив клуб на сезон.

За інформацією ТаТоТаке, Дніпро-1 не має наміру влаштовувати "чорну п'ятницю" та відпускати своїх провідних гравців. Про це перед початком матчу з Шахтарем сказав комерційний директор "спортклубівців" В'ячеслав Фрідман.

Він виступив перед гравцями команди та запевнив їх, що клуб не збирається посилювати конкурентів в боротьбі за "золото". Перед командою стоїть завдання здобути медалі чемпіонату України. Дніпряни розглядатимуть лише вигідні пропозиції з Європи, як це було у випадку Артема Довбика, якого продали до Жирони.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про інтерес Карпат до вихованців львівського клубу, які грають за Дніпро-1. Мова йшла про Олексія Гуцуляка та Василя Кравця. Крім того, житомирське Полісся готує пропозицію щодо трансферу Олександра Піхальонка.